Kontrplak ve Ahşap Dünyasına Hoşgeldiniz

Sektörün global ve öncü markalarını temsil etmekten gurur duyuyoruz.

Image

Kurumsal

Hakkımızda

İzmit Kontrplak 20 yılı aşkın sektör tecrübesi ile Kontraplak, Masif Panel, Plywood, ve OSB ürünlerinin satışı üzerine faaliyet gösteren bir kuruluştur. Bölgesinde lider firmalardan birisi olma ayrıcalığına sahiptir.

Türkiye’de Orman ürünleri sektöründe oluşan yeniliklere ve değişen koşullara kısa sürede geçiş yapabilen, genç ve deneyimli idari kadrosuyla piyasanın nabzını elinde tutan, pazara sunduğu ürünlerde kalite ve düzgün fiyat politikası ile sürekli hizmeti hedef alan bir anlayışla, modern teknolojinin sunduğu üstün donanım ile hacmini gelecek yıllara da taşımayı hedeflemiş, bünyesinde deneyimli personeller ile sektörde kaliteli hizmet veren öncü firmalardan biridir.

Ürün Çeşitlerimiz

Kontrplak

Kontrplak üretimi, ağaçların yani tomrukların soyulması ile elde edilen papellerin lif yönleri (suyuna, sokrasına) çapraz yapıştırılarak, yüksek basınç ve sıcaklık ile preslenerek üretilen levhalar dır. Çeşitlerimiz için bizi arayabilirsiniz.

Masif Panel

Aynı ağaç türünden elde edilen masif odun parçalarının tabaka halinde yapıştırılması ile elde edilen levhalar olarak tanımlanabilir. Tercih edilmesinin başlıca sebepleri %100 doğal bir ürün olmasıdır. Çeşitlerimiz için bizi arayabilirsiniz.

Plywood

Plywood tomrukların soyılarak, suyuna ve sokrasına göre çapraz serilerek hazırlanan papellerin yani ağaç tabakalarının yüksek ısı ve basınç altında preslenerek çift taraflı olarak Fenolik Film Kaplanarak hazırlanın üründür Bilgi için arabilirsiniz.

OSB

OSB (Yönlendirilmiş Yonga Levha) yüksek sıcaklık ve kontrollü basınç koşullarında neme dayanıklı sentetik tutkalla birbirine yapıştırılmış üç adet ince ahşap katmanından oluşan sağlam ve sabit ölçülü ahşap paneldir. Çeşitlerimiz için bizi arayabilirsiniz.

Ürünlerimiz hakkında soru sormak için

Hemen Bizi Arayın!

İletişim Formu

Sanayi Mah. D-130 Karayolu Üzeri
Yanyol Cad. No:141 İzmit/Kocaeli

bilgi@izmitkontrplak.com

+90 541 128 41 41